Det ser ut som om du inte är medlem på Terapisnack ännu, för att registrera dig, klicka här...

Terapisnack

Välkommen till Terapisnack!

Sveriges största community för dig som har frågor om psykologi, terapi, mental träning, psykiska störningar. Här kan du få stöd hjälp utan kostnad eller bara dela med dig av din egna erfarenheter som kan hjälpa andra.

Just nu är du inne som gäst vilket ger dig begränsad tillgång till forumet. Du kan läsa och se vad som skrivs men du kan inte själv skriva eller fråga något.

Det är helt gratis att bli medlem och det tar bara någon minut. Som medlem på Terapisnack kan du själv ställa frågor och få svar dels av våra experter men även av andra medlemmar som är intresserade av psykologi!

För varje inlägg får du krediter som du kan handla för. Du kan bland annat köpa böcker, kurser, nätterapi, terapisessioner mm.

Så vad väntar du på, bli medlem direkt!

Nyheter

Webb-TV

Våra kontor

 

Göteborg
Alingsås
Kungsbacka
Stenungsund
Halmstad
Stockholm
Falkenberg
Hässleholm
Linköping
Vill du annonsera här?

Kontakta oss på info@comunicera.se

Gå tillbaka   Terapisnack > Diskussionsforum > Drömtydning
Registrera Bloggar FAQ Medlemslista Kalender Sök Dagens inlägg Markera forum som lästa Statistics

Drömtydning Här kan du dela med dig och hjälpa till att tyda drömmar.

Svara
 
LinkBack Ämnesverktyg Visningsalternativ
Gammal 2008-05-11, 22:59   #1 (permalink)
shes not me
Banned
Bronsmedlem
 
Reg.datum: May 2008
Inlägg: 17
Standard Hej!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

(OBS- jag brukar aldrig vilja veta vad mina drömmar betyder) jag drömmer aldrig om vatten knappt och så men nu har jag det, och den första drömmen var att jag simmade undervatten och så. !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!Och den andra drömmen var att jordens vatten växte i hyperfart i mängden och flöt ut i hela universiumet och så, och alla jordens befolkning bodde på och i vågorna vilka var oändliga, men jag var skeptiskt hela tiden om den här drömmen har nån logik alls medans jag drömde..!!!!!!!!!! och den tredje drömmen var att vi att funnit ett nytt sätt att lösa vattenproblemet helt och hållet, med nått helt nytt, nått som inte va vatten men fungerade minst lika bra som det rena vattnet osv..!!!!!!!!!!!!! och ibland återkommer jag till platser i drömmar, hela samhällen och städer människor som inte finns på riktigt, men som i verkligeheten i drömmenoch så dårå.. många frågor haha, den frågan jag igentligen vill ha svar på e då vattnet som flyter utåt dårå och så.!!!!!!!!!!!!Mvh Shes not me Hes not They never will beeeeeee Can u hear the voices, and the voice of the voices, never will be never will be, shes not me hes not me and they never will be..!! (vad säger sigmund freud och så .!!!!!!!!!!!!!!)

Senast redigerad av shes not me den 2008-05-11 klockan 23:05.
shes not me är inte uppkopplad   Svara med citat
Svara


Ämnesverktyg
Visningsalternativ

Regler för att posta
Du får inte posta nya ämnen
Du får inte posta svar
Du får inte posta bifogade filer
Du får inte redigera dina inlägg

vB-kod är
Smilies är
[IMG]-kod är
HTML-kod är av
Trackbacks are
Pingbacks are
Refbacks are



Alla tider är GMT +2. Klockan är nu 05:01.


Programvara från: vBulletin® Version 3.6.8
Copyright ©2000 - 2008, Jelsoft Enterprises Ltd.
LinkBacks Enabled by vBSEO 3.0.0
Svensk översättning av: Anders Pettersson
Lediga lägenheter
vBCredits v1.3 ©2007 by Darkwaltz4
Locations of visitors to this page